Monitoring z budżetu obywatelskiego przy SP nr 1

  • 27.05.2019, 14:33
  • Iwona Bryła
2019-05-23sp1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z Budżetu Obywatelskiego Gminy Starachowice kosztem 47 tys. zł zamontowano monitoring wizyjny na terenie Szkoły Podstawowej nr 1. System składa się m.in. z 15 kamer. Ich zadaniem będzie zapobieganie dewastacjom okolic szkoły przez osoby nietrzeźwe.

W Starachowicach pojawiła się kolejna inwestycja zrealizowana na życzenie mieszkańców. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 kosztem 47 tys. zł zamontowano system monitorujący, sfinansowany z ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Ma on chronić przed zniszczeniem pobliskie obiekty sportowo- rekreacyjne, wykonane wcześniej przez gminę.

 

Satysfakcję z realizacji inwestycji wyrazili: wnioskodawczyni Gabriela Anyst i przewodniczący Rady Miejskiej w Starachowicach Michał Walendzik.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe