Finał konkursu informatycznego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2

  • 28.05.2019, 12:58
  • Iwona Bryła
2019-05-28zsz2konkurs.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za nami już XIII Powiatowy Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Został zorganizowany w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Najlepszym uczestnikiem okazał się Gabriel Sierpień z Gimnazjum nr 1.

W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach rozstrzygnięto XIII Powiatowy Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. I etap polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej, filmu lub strony internetowej na temat „Nowoczesne technologie informatyczne zmieniają świat”.y

 

Natomiast etap drugi wymagał od uczestników rozwiązania testu z zakresu technologii informacyjnej. Dyrektor ZSZ nr 2 Grażyna Małecka na spotkaniu podsumowującym podkreśliła, że informatyka to wymagająca dziedzina wiedzy.

 

Na wydarzeniu zjawili się też goście m.in. wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach Andrzej Jakubiec, przewodniczący lokalnych struktur„Solidarności” nauczycielskiej Paweł Rdzanek, a także wicestarosta starachowicki Dariusz Dąbrowski.

 

Wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek przesłała okolicznościowy list.

 

Najlepszym uczestnikom konkursu wręczono nagrody. Zwycięzcą okazał się Gabriel Sierpień z Gimnazjum nr 1 w Starachowicach, II miejsce zajęli: Kamil Rybak z Gimnazjum nr 1 i Krzysztof Duś ze Szkoły Podstawowej w Mircu. Na III miejscu uplasowali się: uczeń Gimnazjum w Krynkach Ernest Grzebuła oraz Marcin Walendzik z Gimnazjum numer 1 w Starachowicach.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe