Aneta Nasternak została zastępcą prezydenta ds. społecznych

  • 03.06.2019, 14:53
  • Iwona Bryła
2019-06-03nasternak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Marek Materek powołał swojego zastępcę, odpowiedzialnego za politykę społeczną. Nominację otrzymała dotychczasowa urzędniczka miejska Aneta Nasternak, odpowiedzialna m.in. za rewitalizację Starachowic. Dziś rozpoczęła pracę w nowej roli.

Nowym zastępcą prezydenta Starachowic ds. społecznych jest od dziś Aneta Nasternak. W urzędzie miejskim została zatrudniona w 2015 roku, a tuż przed awansem pracowała jako pełnomocnik prezydenta ds. rewitalizacji.

 

Aneta Nasternak zgodnie z nazwą piastowanego przez siebie stanowiska będzie odpowiadać za szeroko rozumianą sferę socjalną, czyli także za oświatę, kulturę oraz politykę senioralną.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe