Dzień otwarty w ZSZ nr 2 w Starachowicach

  • 04.06.2019, 10:38
  • Iwona Bryła
2019-06-04zsz2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach zachęcał przyszłych uczniów do rozpoczęcia nauki w tej placówce. Z edukacyjną ofertą można się było zapoznać na dniu otwartym. Była okazja poznać profile nauczania, a także wyposażenie poszczególnych pracowni.

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach zorganizował dzień otwarty dla młodzieży zainteresowanej rozpoczęciem nauki w tym miejscu. Przybliżono kierunki nauczania, a w prezentację zaangażowali się także uczniowie szkoły. Jednym z przykładów był technik pojazdów samochodowych. Zachęcano też, by zwrócić uwagę na kierunek: technik elektryk.

 

Przy okazji kierunku mechatronika i automatyka zainteresowani mieli okazję poznać, jakim zapleczem sprzętowym dysponuje szkoła.

 

Sporym zainteresowaniem odwiedzających dni otwarte cieszył się technik budownictwa. Aby umilić czas zwiedzającym szkoła przygotowała występ artystyczny.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe