Oczekiwanie na autobus w sąsiedztwie roślin

  • 10.06.2019, 12:19
  • Iwona Bryła
2019-06-10przystanek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W ramach wymiany nowych przystanków autobusowych w Starachowicach, część z nich została przy tej okazji dodatkowo upiększona. Przy 4 obiektach posadzono bluszcze i trawy ozdobne oraz zamontowano kratki, aby pnącza w miarę wzrostu mogły piąć się w górę. Wygląda to bardzo efektownie i z pewnością umili czas oczekiwania na autobus.

Wymiana przystanków autobusowych na terenie Starachowic to przedsięwzięcie realizowane z pieniędzy pozyskanych przez gminę na projekt nazywany w skrócie „ niską emisją”. Dzięki temu, jak przypomina prezydent Marek Materek, pojawiły się nie tylko nowe wiaty.

 

Przy 4 zatokach autobusowych wiaty przystankowe dodatkowo zyskały na wyglądzie, dzięki obsadzeniu ich ozdobną roślinnością.

 

Koszt prac nie przekroczył 100 tys. zł.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zyg.n
zyg.n 10.06.2019, 14:26
-fajne reklama zakładu pogrzebowego,a jeśli to ten bluszcz o którym myslę to,gratuluję wyboru......................................

Pozostałe