Na Szlakowisku trwa budowa podestu pod scenę plenerową

  • 11.06.2019, 13:58
  • Iwona Bryła
2019-06-11szlakowisko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Murowany podest, na którym na stanąć scena, powstaje na terenie rekreacyjnym przy ulicy Na Szlakowisku. Obiekt ma być gotowy lada dzień, ponieważ, jak zapowiada prezydent Marek Materek, pierwszą imprezą, która odbędzie się w tym miejscu jest wojskowy piknik zaplanowany na 16 czerwca.

Na placu rekreacyjnym przy ulicy Na Szlakowisku trwa budowa solidnego murowanego podestu pod scenę plenerową. O jego przydatności jako pierwsi będą się mogli przekonać uczestnicy najbliższego niedzielnego pikniku 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

 

Plac przy Szlakowisku, zlokalizowany malowniczo pod „skałą” z dawnej szlaki wielkopiecowej i jego okolice, zgodnie z zapowiedzią władz miasta będą coraz bardziej zyskiwać na wyglądzie.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe