U nas darmowe bilety do kina

  • 11.06.2019, 14:23
  • artykuł sponsorowany
U nas darmowe bilety do kina
Telewizja Starachowice wraz z Kinem Helios zapraszają do udziału w konkursie, w którym nagrodami są bezpłatne wejściówki filmowe. Mamy dla Was cztery podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans.

Co zrobić, aby je otrzymać? Wystarczy wziąć udział w prostym konkursie. Wyślijcie mail na adres [email protected]achowice.pl. W treści podajcie odpowiedź na pytanie: kto wyreżyserował film „X-Men: Mroczna Phoenix”, który obecnie można oglądać w starachowickim kinie Helios oraz swoje imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania wraz z ulicą oraz numer kontaktowy. W tytule wiadomości wpiszcie: „KONKURS HELIOS”. Na Wasze odpowiedzi czekamy dziś (wtorek) w godzinach od 19.00 do 22.00. Wejściówki zdobędą osoby, które napiszą do nas jako 3, 7,10 i 12 z kolei. Liczy się tylko pierwsze zgłoszenie każdej osoby. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie (sms-em).

artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe