Piłkarski awans Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice

  • 12.06.2019, 14:18
  • Iwona Bryła
2019-06-12fks_lazy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Familijny Klub Sportowy Łazy Starachowice wyrasta na drużynę wartą uwagi kibiców piłki nożnej. W klasie B zadebiutowała w ubiegłorocznym sezonie jesiennym, by po niespełna roku awansować o poziom wyżej. Teraz przed zawodnikami spotkania klasy A, a prezes Konrad Rączka snuje także plany reaktywowania Ligi Szóstek.

W imponującym stylu kończy swoje występy w piłkarskiej klasie B Familijny Klub Sportowy Łazy Starachowice. Drużyna zadebiutowała w tej grupie przed niespełna rokiem i jak ocenia prezes Konrad Rączka początki przebiegały ze zmiennym szczęściem.

 

Po sezonie jesiennym postawiono na zmiany, które okazały się bardzo trafne i w efekcie zaowocowały awansem do klasy A, przypieczętowanym ostatnim zwycięskim meczem z GKS Obrazów.

 

Kapitan drużyny Grzegorz Wójcik zwraca uwagę na panującą w ekipie rodzinną atmosferę, co przekłada się na dobrą współpracę na boisku.

 

Warto podkreślić, że w FKS Łazy Starachowice grają ludzie, których przyciąga miłość do futbolu, a nie cele komercyjne. Prezes Konrad Rączka mówi, że w nowym sezonie jesiennym Klub będzie chciał postawić na współpracę z Akademię Piłkarską Staru Starachowice, rozwijającą sportowe talenty najmłodszych oraz reaktywować Starachowicką Ligę Szóstek.

 

W planach jest także zorganizowanie 3 sierpnia piłkarskiej imprezy dla szerokiej publiczności.

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kibicovsky
Kibicovsky 13.06.2019, 08:27
Drużyna, z której od momentu powstania wszyscy się śmiali i ubliżali wszystkim zamknęła wszystkim krytykom usta, pokazując jakość i tworząc wokół siebie świetną atmosferę. Z taką grą i zapałem myślę że za rok świętowanie kolejnego awansu nie jest niemożliwe.

Pozostałe