II Forum Gospodarcze w Starachowicach

  • 14.06.2019, 15:33 (aktualizacja 14.06.2019, 15:40)
  • Iwona Bryła
2019-06-14farr.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Różne formy wsparcia przedsiębiorczości począwszy od efektywnego szkolnictwa zawodowego do pomocy w prowadzeniu własnej firmy. To wiodący temu II Forum Gospodarczego, zorganizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Starachowicach. Oprócz przedstawicieli środowiska biznesowego gościli na nim także m.in. politycy, samorządowcy, bankowcy i pracownicy innych instytucji wspierających przedsiębiorców. Przez kilka godzin była okazja do wymiany informacji i nawiązywania kontaktów.

Zorganizowane już po raz drugi Forum Gospodarcze to najbardziej znaczące spotkanie świata biznesowego w naszym mieście. Jest inicjatywą Agencji Rozwoju Regionalnego w Starachowicach, zajmującej się wieloaspektowa pomocą na rzecz przedsiębiorców nie tylko na skalę lokalną, ale i ogólnopolską.

 

Forum zgromadziło szerokie gremium uczestników. Byli wśród nich m.in. przedsiębiorcy, politycy, samorządowcy, bankowcy i pracownicy innych instytucji wspierających biznesmenów. Spotkanie stanowiło okazję do dyskusji na temat rozwoju naszego regionu przez wspieranie tutejszej gospodarki.

 

Była też możliwość bezpośredniego kontaktu z ofertą firm na przygotowanych przez nich stoiskach. Jednym z wystawców była Spółdzielnia Socjalna „Star 2006”.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe