Święto Patrona Szkoły Podstawowej nr 9

  • 19.06.2019, 12:07
  • Iwona Bryła
2019-06-19sp9.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Szkoła Podstawowa nr 9 nosząca imię Partyzantów Ziemi Kieleckiej obchodziła święto, dedykowane swoim opiekunom. Jego współorganizatorem było Stowarzyszenie Pamięci „Ponury”- „Nurt”, z którym szkoła od dawna współpracuje.

Na scenie Starachowickiego Centrum Kultury Szkoła Podstawowa nr 9 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej, obchodziła Święto Patrona Szkoły w obecności uczniów, nauczycieli, rodziców i gości. W tym przedstawicieli Stowarzyszenia Pamięci „Ponury” - „Nurt", z którym szkołę łączą długoletnie więzy przyjaźni.

 

Organizacja miała swój wkład w przygotowanie szkolnego wydarzenia, a przy tej okazji podsumowała realizowany przez siebie projekt edukacyjny pod hasłem „O każdy kamień i drzewo w lesie. Partyzanci „Ponurego” i „Nurta” - Bohaterowie z sąsiedztwa w służbie niepodległej Polsce”. Dyrektor SP nr 9 Sławomir Jama podziękował przyjaciołom placówki i wyraził nadzieję na kontynuację współpracy.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe