Policja rozpoczęła akcję „Bezpieczne Wakacje 2019”

  • 21.06.2019, 12:17
  • Iwona Bryła
2019-06-21policja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rozpoczęła się akcja „Bezpieczne Wakacje 2019”. Służby zostały zmobilizowane, by zapewnić bezpieczeństwo osobom jadącym na wakacje oraz zadbać o już wypoczywających. Policja będzie m.in. sprawdzać stan autokarów i częściej patrolować drogi, zwracając przy tym szczególną uwagę na trzeźwość kierowców oraz sposób przewożenia dzieci.

Wraz z końcem roku szkolnego ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczne Wakacje 2019”. Funkcjonariusze różnych służb przez całe lato będą w szczególny sposób czuwać nad bezpieczeństwem urlopowiczów i uczniów. Policja będzie częściej obecna na drogach, by kontrolować stan pojazdów oraz osoby nimi kierujące i podróżujące.

 

Częstą przyczyną wypadków jest przemęczenie kierowców. Warto o tym pamiętać i nie próbować walczyć z własnym organizmem.

 

W trosce o bezpieczeństwo dzieci starachowicka policja będzie też kontrolować wakacyjne autokary. Taką potrzebę należy zgłosić z kilkudniowym wyprzedzeniem, dzwoniąc pod numer dostępny na stronie internetowej naszej komendy.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe