Wyłowione nogi mogą być fragmentami ciała zaginionej mieszkanki naszego powiatu

  • 24.06.2019, 09:05
  • Iwona Bryła
2019-06-24nogi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Są pierwsze ustalenia w sprawie znalezionych w rzece Kamiennej ludzkich nóg. Prokuratura, posiłkując się opinią lekarza sądowego orzekła wstępnie, że są to fragmenty ciała mieszkanki powiatu starachowickiego, poszukiwanej od końca lutego br. Kobieta najprawdopodobniej nie została zamordowana. Badania mające na celu zweryfikowanie tych wersji mogą potrwać kilka tygodni.

Prokuratura Rejonowa w Starachowicach poczyniła wstępne ustalenia w sprawie makabrycznego znaleziska z soboty 22 czerwca. Mieszkaniec Dziurowa w gminie Brody w czasie czyszczenia przylegającego do jego posesji fragmentu koryta rzeki Kamiennej, znalazł ludzką nogę. Zaalarmowana przez niego policja zleciła dalsze poszukiwania specjalistycznej jednostce straży pożarnej, która natrafiła na drugą nogę. Szczątki zostały zabezpieczone przez prokuraturę i zbadane przez biegłego lekarza sądowego. Wstępna wersja mówi, że pochodzą one z ciała dorosłej kobiety.

 

Śledczy doszli do wniosku, że chodzi o mieszkankę powiatu starachowickiego, której zaginięcie zgłoszono pod koniec lutego br.

 

Na razie założono, że kobieta nie została zamordowana.

 

Do tej pory nie znaleziono innych fragmentów zwłok.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe