"Magia powiatu starachowickiego" w obiektywie

  • 08.07.2019, 09:28
  • Powiat Starachowicki
"Magia powiatu starachowickiego" w obiektywie
Rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Magia powiatu starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje”, organizowanego przez Stowarzyszenie Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach. Prace można nadsyłać do 9 listopada br. Pula nagród w tym roku to 1600 złotych! Zadanie jest współfinansowane przez Powiat Starachowicki.

Konkurs ma na celu artystyczną dokumentację powiatu starachowickiego, jego walorów naturalnych, kultury materialnej i szeroko rozumianych tradycji, a przy tym promocję powiatu starachowickiego oraz zapewnienie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu dla fotografików poprzez udział w konkursie, wernisażu i wystawie. Udział w nim może wziąć każdy. Każdy uczestnik może nadesłać od 2 do 6 prac w dowolnej technice. Oceny fotografii dokona jury, powołane przez organizatorów. Przewiduje się przyznanie nagród pieniężnych za zajęcie I, II i III miejsca oraz nagrody specjalnej dla młodego fotografika, którą zostanie nagrodzona najlepsza praca uczestnika w wieku do 18 lat. Pula nagród w tym roku to 1600 zł, dlatego warto wziąć udział w konkursie! Prace można nadsyłać do 9 listopada br. Ocena odbędzie się do 15 listopada br., natomiast między 1 listopada br. a 15 grudnia br. zaplanowana została wystawa pokonkursowa, na której nagrodzeni zostaną zwycięzcy.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania w sekretariacie MDK oraz na: http://www.mdkstarachowice.pl/?p=942

Powiat Starachowicki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe