Konkurs na dyrektora MOSiR nierozstrzygnięty

  • 09.07.2019, 11:28
  • Urząd Miejski Starachowice
Konkurs na dyrektora MOSiR nierozstrzygnięty
W wyniku zakończenia procedury konkursowej na wolne stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Komisja Konkursowa nie wyłoniła żadnego kandydata. Wszystkie osoby aplikujące na wymienione stanowisko spełniały wymogi formalne postawione w ogłoszeniu, natomiast po przeprowadzonych rozmowach Komisja nie dokonała wyboru.

Mając powyższe na uwadze, nabór na stanowisko urzędnicze pozostał nierozstrzygnięty. Procedura konkursowa zostanie powtórzona. Do konkursu na stanowisko na wolne stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przystąpili: Karol Drej, Arkadiusz Nowak, Piotr Poliszczuk, Anna Wojciechowska, Dominik Zuba.

Urząd Miejski Starachowice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe