„Wrażliwi Społecznie” zebrali podpisy za referendum

  • 10.07.2019, 08:00
  • Iwona Bryła
2019-07-10wrazliwi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stowarzyszenie „Wrażliwi Społecznie” ogłasza sukces w sprawie akcji zbierania podpisów za organizacją referendum, dotyczącego planowanej budowy w Starachowicach Instalacji Odzysku Energii. Udało mu się zdobyć poparcie ponad 5 tysięcy starachowiczan, czyli znacznie ponad wymagane minimum. Działacze mają więc podstawę, by zwrócić się do władz miasta o zorganizowanie referendum.

Stowarzyszenie „Wrażliwi Społecznie” zakończyło zbieranie podpisów popierających zorganizowanie referendum obywatelskiego w sprawie zamiarów budowy w Starachowicach Instalacji Odzysku Energii. Działacze są bardzo zadowoleni z efektów.

 

Wysokie poparcie inicjatywy referendalnej to zdaniem Pawła Lewkowicza dowód na zainteresowanie mieszkańców tematem nowej inwestycji.

 

Stowarzyszenie ma teraz podstawy, by złożyć do Urzędu Miejskiego w Starachowicach wniosek o zorganizowanie referendum.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 10.07.2019, 17:25
Cieszę się z tej pomyślnej akcji. Prezydent Materek powinien odstąpić od decyzji budowy spalarni, co już dawniej obiecał. Szkoda pieniędzy na referendum, chyba , że prezydent liczy na niską frekwencję. Pamiętamy referendum w Starachowicach, gdzie nie osiągnięto zamierzonego celu.

Pozostałe