Nasze wokalistki błysnęły na Międzynarodowym Festiwalu „Magia Italiana” we Włoszech

  • 12.07.2019, 07:00
  • Iwona Bryła
2019-07-12sck.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trzy wokalistki ze Studia Piosenki Starachowickiego Centrum Kultury udowodniły, że mają talent na światową skalę. Podopieczne Miłosza Weimanna: Julia Dudek, Aleksandra Glina i Lena Tuźnik zajęły odpowiednio: pierwsze, drugie i trzecie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu „Magia Italiana” we włoskim mieście Rimini.

Trzy wokalistki Studia Piosenki Starachowickiego Centrum Kultury wróciły z Międzynarodowego Festiwalu „Magia Italiana” we włoskim mieście Rimini usatysfakcjonowane odniesionymi tam sukcesami. Praca doświadczonego instruktora Miłosza Weimanna plus talent dziewcząt dały znakomite efekty. Julia Dudek została nagrodzona pierwszym, Aleksandra Glina - drugim, a Lena Tuźnik trzecim miejscem.

 

Festiwal w Rimini jest przeglądem różnych talentów związanych z muzyką. Grupa wokalna, w której startowały nasze młode gwiazdy, liczyła ponad 100 uczestników.

 

Miłosz Weimann mówi, że aż potrójny sukces jego podopiecznych był miłym zaskoczeniem.

 

Wszystkie dziewczyny wykonywały piosenki angielskojęzyczne. Podkreślają, że w swoje występy starały się włożyć dużo emocji i przekazać własną osobowość.

 

Najbliższa impreza, na której zaprezentuje się Studio SCK to międzynarodowy festiwal w Gdyni zaplanowany pod koniec wakacji.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe