Nasi widzowie ocenili nowy rozkład jazdy autobusów

  • 12.07.2019, 09:51
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Nasi widzowie ocenili nowy rozkład jazdy autobusów
Z przeprowadzonej przez nas ankiety, która była dostępna na naszej stronie internetowej od 5 do 12 lipca wynika iż 53% osób jest za wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy, 40% jest przeciw a 8% nie ma zdania. W ankiecie wzięło udział 80 osób, 42 osoby były za, 32 przeciw natomiast 6 nie ma zdania. Teraz mieszkańcy mogą oddać głos w ankiecie przygotowanej przez Urząd Miejski w Starachowicach.

Swoje opinie na temat proponowanych zmian starachowiczanie mogą wyrazić w specjalnie opracowanej ankiecie, która jest umieszczona na stronie Urzędu Miejskiego:

https://starachowice.eu/component/content/article/130-mzk/4813-ankieta-nowy-rozklad-jazdy-w-starachowicach?Itemid=311

 

Każdy z mieszkańców może oddać swój głos. Głosowanie dotyczyć będzie jedyne odpowiedzi czy jesteś za wprowadzeniem nowego rozkładu czy przeciw. Głosowanie przeciw oznaczać będzie aprobatę pozostawienia obecnie funkcjonującego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej.


 

Proponowany nowy rozkład został wykonany w oparciu o wyniki badań marketingowych wykonane jesienią 2018 r. i przy uwzględnieniu ponad 400 sugestii przekazanych przez mieszkańców miasta.


 

Ważną informacją jest to, że nie ma możliwości jakichkolwiek zmian w proponowanym rozkładzie jazdy, ponieważ nawet jedna zmiana dotycząca czasu przejazdu czy zmiana trasy choćby jednego autobusu rozbija cały rozkład. Autobus po zakończeniu trasy na jednej linii - zmienia nr linii i jedzie dalej, co na tym etapie uniemożliwia jakiekolwiek zmiany.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pasażer
pasażer 15.07.2019, 20:35
Jaki sens głosowania na ankietę jeśli nie możemy proponować jakiekolwiek zmiany to jedna farsa Kto wymyśla takie bzdury i jeszcze nazywa konsultacjami.
 stokrotka
stokrotka 15.07.2019, 20:03
Nie mogę znaleźć nowego rozkładu,więc jak mam wydać opinię. Podany rozkład pokrywa się ze starym rozkładem, przynajmniej z mojego przystanku.

Pozostałe