Przedwyborcza mobilizacja w Prawie i Sprawiedliwości

  • 15.07.2019, 13:31
  • Iwona Bryła
2019-07-15pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jesienne wybory do Sejmu i Senatu działają mobilizująco na Prawo i Sprawiedliwość. Sformułowanie zasad strategii wyborczej i głównych założeń programowych odbyło się na trzydniowej konwencji partii w Katowicach pod hasłem „Myśląc Polska”. Wieści z tego posiedzenia przekazał szef PiS w Świętokrzyskiem poseł Krzysztof Lipiec.

Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś podkreślił, że na konwencji wiele uwagi poświęcono współpracy władzy centralnej z samorządami.

 

Radna powiatu starachowickiego Agnieszka Kuś, która również uczestniczyła w konwencji zacytowała słowa premiera Mateusza Morawieckiego dotyczące polskich rodzin i rodzimej gospodarki.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe