Posłanki Platformy Obywatelskiej w Starachowicach

  • 15.07.2019, 13:33
  • Iwona Bryła
2019-7-15poslankipo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Posłanki: Joanna Mucha, Marzena Okła-Drewnowicz i Monika Wielichowska gościły w Starachowicach z wizytą zainspirowaną zbliżającymi się wyborami. W czasie konferencji na Rynku poruszyły temat problemów, które najczęściej zgłaszali mieszkańcy podczas spotkań w terenie.

Przedstawicielki Platformy Obywatelskiej w ramach wyborczych wizyt w regionie świętokrzyskim dotarły także do Starachowic. Z tutejszymi wyborcami na Rynku spotkały się posłanki: Joanna Mucha, Marzena Okła - Drewnowicz i Monika Wielichowska. Parlamentarzystki mówiły o tym, z jakimi problemami zwracali się do nich obywatele. Mieszkańcy powiatów starachowickiego i skarżyskiego nie mogą się pogodzić z zakończeniem działalności w Starachowicach przez Polsko- Amerykańskie Kliniki Serca.

 

W ocenie poseł Moniki Wielichowskiej kuleje infrastruktura drogowa oraz budownictwo mieszkaniowe.

 

Posłanka Joanna Mucha poruszyła z kolei kwestię wzrostu cen usług pocztowych.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 21.07.2019, 14:08
Obywatele zwracali się do pani Muchy. Gdzie ci obywatele?

Pozostałe