Powołali komisję do sprawdzenia zgodności wniosku o przeprowadzenie referendum

  • 15.07.2019, 16:41
  • Iwona Bryła
2019-07-16sesjarm.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W związku z zebraniem przez Stowarzyszenie „Wrażliwi Społecznie” wymaganej liczby podpisów za organizacją referendum obywatelskiego w sprawie planów budowy Instalacji Odzysku Energii, na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Starachowicach powołano złożoną z radnych komisję.

Komisja w składzie: Włodzimierz Orkisz, Monika Nowak, Mariusz Konarski i Marcin Sowula ma zbadać prawidłowość wniosku referendalnego, złożonego przez stowarzyszenie do prezydenta miasta.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
farsa
farsa 15.07.2019, 20:43
Spalarnia to temat zastępczy rządzących niudaczników wystarczyło wysłuchać fachowca , który stwierdził nie 50 a 150 milionów kto da taka kasę. Referendum to zmarnowane pieniądze niepotrzebna farsa.
,
Stokrotka
Stokrotka 15.07.2019, 19:36
Chcą sprawdzić, bo nie wierzą, że Starachowiczanie nie chcą spalarni w mieście. Widziałam, jak zbierali podpisy w okolicy targowicy.

Pozostałe