Ekoprogram „Czyste powietrze” dla starachowiczan

  • 19.07.2019, 12:20
  • Iwona Bryła
2019-07-19wfosigw_targ.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
- Rządowy program „Czyste powietrze” jest z powodzeniem realizowany w Starachowicach - ocenił Ryszard Gliwiński prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. W czasie plenerowego spotkania kolejni mieszkańcy byli zachęcani do skorzystania z tego przedsięwzięcia, które oferuje pieniądze na wymianę przestarzałego ogrzewania, czy termomodernizację domów jednorodzinnych.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach promował w Starachowicach rządowy program „Czyste powietrze”, który właścicielom domów jednorodzinnych oferuje pożyczki i dotacje na inwestycje proekologiczne. Jak przypomniał prezes Funduszu Ryszard Gliwiński w starachowickim urzędzie miejskim od maja działa terenowe biuro obsługujące program.

 

Biuro przyjmuje wnioski o przyznanie finansowania, dzięki czemu mieszkańcy naszego miasta, czy powiatu nie muszą jeździć do Kielc. Pracownicy WFOŚiGW zachęcali do skorzystania z tej wygodnej opcji.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe