Zderzenie w Chybicach

  • 20.07.2019, 13:55
  • PSP Starachowice
Zderzenie w Chybicach
W dniu 19 lipca 2019r. około godziny 9:10 w miejscowości Chybice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.  Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że zderzeniu uległy pojazdy Volkswagen Golf oraz Opel Zafira.  W wyniku zderzenia poszkodowane zostały 4 osoby.  

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że Przed przyjazdem służb ratowniczych pierwszej pomocy przedmedycznej udzielało 2 strażaków JRG Starachowice st. sekc. Łukasz Gromiec i st. sekc. Piotr Kozera, którzy najechali na wypadek (nie będący w tym dniu na służbie). 

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP poszkodowanym osobom, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach.

W akcji udział brały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Starachowicach oraz ochotnicze straże pożarne z Brzezia i Ambrożowa w sumie 20 ratowników.

PSP Starachowice

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe