Świetlica Środowiskowa Nova zaprasza dzieci i dorosłych

  • 01.08.2019, 08:03
  • Iwona Bryła
2019-08-02nova.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W siedzibie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach działa Świetlica Środowiskowa Nova. To placówka, z propozycji której mogą bezpłatnie skorzystać zarówno dzieci do lat 15- tu , jak i dorośli. Młodzi uczestnicy mają okazję spędzić tu interesująco czas, a ich rodzice, czy dziadkowie poradzić się np. pedagoga, prawnika, czy doradcy zawodowego. Świetlica cały czas prowadzi zapisy.

Świetlica Środowiskowa Nova, to jak jej nazwa wskazuje, nowa inicjatywa Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach. Działa w starachowickim oddziale ZDZ przy ulicy Wojska Polskiego 15, oferując dzieciom w wieku od 6 do15 lat szereg propozycji na ciekawe wypełnienie czasu letniego wypoczynku. W programie są zajęcia artystyczne, naukowe, wychowawcze i sportowe, a także wyjścia na basen i wycieczki. Uczestnicy otrzymują też posiłek, a wszystko to nieodpłatnie.

 

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 19:00 i w sobotę od 11:00 do 14:00. Z jej oferty korzysta w tej chwili około 20 - osobowa grupa dzieci. Do ich dyspozycji jest szereg pomieszczeń wyposażonych w komputery, gry, zabawki, materiały plastyczne, a także sale do fitnessu.

 

Świetlica Nova, co ciekawe, służy wsparciem także osobom dorosłym. Mogą one skorzystać z porad pomocnych w rozwiązywaniu problemów życia rodzinnego, czy zawodowego.

 

Świetlica będzie dostępna nie tylko w okresie wakacji, ale przez cały rok. W tym czasie zapewni choćby pomoc korepetytorów dla dzieci mających trudności w nauce.

 

Nova jest cały czas otwarta na kolejnych uczestników. Chętni mogą zapoznać się z jej ofertą na stronie internetowej www.nova.zdz.kielce.pl lub pod nr tel. 41-274-75-44, a następnie zapisać się przychodząc bezpośrednio do placówki.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe