Słońce już nie przeszkodzi

  • 08.08.2019, 07:03
  • UG Mirzec
Słońce już nie przeszkodzi
Wszystkie okna w salach lekcyjnych od strony południowej w Szkole Podstawowej w Tychowie Nowym zostały wyposażone w rolety. Zamontowanie rolet w oknach sal lekcyjnych to inicjatywa lokalna rodziców uczniów z Tychowa Nowego, którzy chcieli aby ich dzieci w słoneczne dni uczyły się w komfortowych warunkach.

W lipcu grupa rodziców zakupiła rolety, zdemontowała stare wertykale, zamontowała rolety, uzupełniła ubytki w oknach po tych pracach i posprzątała pomieszczenia. Koszt zakupu i montażu rolet wyceniono na 2165 złotych, przy czym grupa inicjatywna mieszkańców Tychowa Nowego wnioskowała o przekazanie z budżetu gminy 1515 złotych i taką kwotę otrzymała. Wkład pieniężny wnioskodawcy wyniósł 410 złotych, a wartość pracy wyceniono na 240 złotych.

UG Mirzec

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe