Jest nowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach

  • 08.08.2019, 14:29
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Jest nowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach
Do konkursu na wolne stanowisko urzędnicze – Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, wpłynęło 11 ofert. W wyniku zakończenia procedury naboru komisja rekrutacyjna zdecydowała o wyborze Sławomira Nojka.

Pan Sławomir Nojek spełnia wymagania stawiane jako obligatoryjne. Wykazał się dobrą znajomością przepisów i zagadnień określonych w ogłoszeniu o naborze. Zostało to potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kluczowym punktem w ocenie Komisji była koncepcja zaproponowana przez kandydata. Przedstawił on interesujący, konkretny plan rozwoju Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, spójny z oczekiwaniami Prezydenta Miasta oraz realny do wdrożenia. Ponadto kandydat posiada cechy charakteru i odpowiednią motywacją niezbędną do sprawowania funkcji na stanowisku kierowniczym.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zdziwiony
zdziwiony 08.08.2019, 23:13
Naprawdę nie było lepszego kandydata?
xyz
xyz 09.08.2019, 00:21
interesujący, konkretny plan rozwoju Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, spójny z oczekiwaniami Prezydenta Miasta oraz realny do wdrożenia - na jak obaj już działają jak system naczyń połączonych - to śmiem twierdzić, że było hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

Pozostałe