Kabaretowy Dobry Wieczór

  • 12.08.2019, 10:16
  • artykuł sponsorowany
Kabaretowy Dobry Wieczór
Występ odbędzie się 20 października 2019r. o godz. 17:00 na Hali Sportowo-Widowiskowej, ul. Świętokrzyska 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dobry wieczór! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczór”? Przepisów na dobry wieczór jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny.

 

Dobry wieczór – tak wita  publiczność kabaret K2 a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Kabaret Skeczów Męczących , Igor Kwiatkowski  bawiąc publikę przez ponad 2 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór. Podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru  przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów , którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel - rozbawić Was do łez! Kabaretowy Dobry Wieczór to więcej niż kabareton - To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było. Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy Dobry Wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.

 

Ceny biletów: od 60 do 100zł

Indywidualnie bilety można nabyć w:

- Sekretariat MOSIR ul. Świętokrzyska 11,

- Sekretariat Pływalnia Rawszczyzna ul. Mickiewicza 32,

- Biuro Podróży Voyager w Galerii Ostrowiec ul. Mickiewicza 30

oraz na stronach internetowych:

www.kabaretowebilety.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Dla grup powyżej 10 osób zniżki.

artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe