Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego

  • 12.08.2019, 12:36
  • Iwona Bryła
2019-08-12zaproszenie_sw_woj_pl.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
15 sierpnia będziemy obchodzić Święto Wojska Polskiego oraz 99- tą rocznicę zwycięskiej bitwy z bolszewikami, nazywanej „cudem nad Wisłą”.

Uroczystości w Starachowicach rozpoczną się od mszy świętej za ojczyznę, a po południu od godziny 13.00 „na placu pod skałkami” przy alei Armii Krajowej, odbędzie się rodzinny piknik z rekonstrukcjami historycznymi przygotowanymi przez Świętokrzyskie Stowarzyszenie Historyczne „GROT” ze Starachowic oraz Stowarzyszenie „W Dolinie Czarnej” z Rudy Malenieckiej. W programie także koncert zespołów „Wiarusy” i „Szmelcpaka”. Organizatorami obchodów są: prezydent Marek Materek i Klub Żołnierzy Rezerwy LOK.

 

Iwona Bryła

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe