Puchar 100-lecia Policji w kolarstwie szosowym

  • 29.08.2019, 09:05
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Puchar 100-lecia Policji w kolarstwie szosowym
W Warce odbyły się III Mistrzostwa Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka.

Organizatorami III Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego był Gabinet Komendanta Głównego Policji wraz z Żyrardowskim Towarzystwem Cyklistów. Wyścigom mundurowych towarzyszyły wyścigi organizowane w cyklu ŻTC BIKE RACE.

Zawodnicy walczyli o tytuły Mistrzów Polski Służb Mundurowych w sześciu kategoriach, a także o Puchar 100-lecia Policji w kolarstwie szosowym, który rozegrano w dwunastu etapach.

Klasyfikacja generalna Pucharu była klasyfikacją punktową. Do końcowego wyniku zaliczone zostały dwa najlepsze wyniki ze wszystkich startów wyścigów kolarskich, w których brali udział policjanci z całego kraju organizowanych przez ŻTC od 14 kwietnia 2019 r. do 24 sierpnia oraz wynik III Mistrzostw Służb Mundurowych.

Puchar 100. rocznicy powołania Policji Państwowej zdobyła funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach sierż. szt. Anna Kroner. Ponadto nasza koleżanka zajęła 4 miejsce w III Mistrzostwach Służb Mundurowych. W kat. M2 – Michał Warias, kat. M3 - Rafał Szpakowski (Ciechanów), kat. M4 – Piotr Ścigała (Częstochowa), kat. M5 – Zbigniew Rybacki, kat. M6 – Andrzej Stebliński.

Mistrzynią Służb Mundurowych w kategorii kobiet została Agnieszka Jerzyk (JW 1156), zaś Mistrzem Służb Mundurowych w kategorii mężczyzn zostali: w kat. M2 - Michał Michalski (KWP w Poznaniu), w kat. M3 – Radosław Wasilewski (Reprezentacja KGP), w kat. M4 – Maciej Chmielewski (KPPSP Stargard) i w kat. M5 – Adam Bielski (SEiRP Elbląg).

Puchary i nagrody wręczał osobiście Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, który wcześniej wraz z zawodnikami pokonał 58 km trasę.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe