Prawo i Sprawiedliwość zarejestrowało już świętokrzyskie listy kandydatów

  • 29.08.2019, 15:39
  • Iwona Bryła
2019-08-30pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W ramach wyborczej podróży po powiatach naszego województwa, do Starachowic dotarł „PiS-bus” z kandydatami na posłów i senatorów, z szefem świętokrzyskich struktur partii Krzysztofem Lipcem na czele. W czasie konferencji prasowej była mowa m.in. o rejestracji list wyborczych, które w krótkim czasie uzyskały bardzo wysokie poparcie mieszkańców, a także zachęta do głosowania na ugrupowanie, gwarantujące kontynuację słynnej już „dobrej zmiany”.

Do Starachowic przyjechał „PiS-bus”, czyli wyborczy pojazd Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie podróżujących nim kandydatów do Sejmu i Senatu z dziennikarzami odbyło się na placu „pod skałkami” przy alei Armii Krajowej. Krzysztof Lipiec, szef partii w województwie świętokrzyskim i poseł, ubiegający się po raz kolejny o mandat, podkreślił z satysfakcją, że w zaledwie tydzień udało się zebrać 5 tysięcy obywatelskich podpisów poparcia, czyli wymagane minimum do rejestracji listy kandydatów na posłów (natomiast kandydat na senatora musi uzyskać minimum 2 tys. podpisów).

 

Krzysztof Lipiec mówił, że oddanie głosu na PiS oznacza kontynuację programów finansowego wsparcia różnych grup społecznych, w tym seniorów, którzy będą mogli liczyć już nie na jednorazową, ale coroczną 13 - tą emeryturę.

 

Zwrócono też uwagę na prospołeczne rozwiązania zastosowane przez rząd PiS w sądownictwie.

 

Szef PiS przekonywał ponadto, że ugrupowanie już szykuje nowe propozycje przyjazne dla kieszeni obywateli.

 

Starachowickie kandydatki do Sejmu Danuta Krępa i Agnieszka Kuś mówiły o pozytywnym nastawieniu wyborców do PiS.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 29.08.2019, 18:30
Kochani , głosujcie na PiS. Nie można dopuścić do władzy lewicy , lewaków czy LGBT, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Jak będzie rządziło PiS, będą korzystać wszyscy, jedni mniej, a drudzy więcej. Niebawem zmniejszy się jeszcze podatek PIT o jeden punkt procentowy. Każdemu wzrośnie o parę złotych pensja lub emerytura. Nie łudźmy się, że PO z .N czy PSL (połączeni w cudaczne koalicje)coś nam dadzą.

Pozostałe