Zainteresuj się naszym konkursem! Czeka podwójna wejściówka na kabaretową galę w Ostrowcu!

  • 06.09.2019, 16:02
  • artykuł sponsorowany
Zainteresuj się naszym konkursem! Czeka podwójna wejściówka na kabaretową galę w Ostrowcu!
„Kabaretowy Dobry Wieczór” - to tytuł znakomitego show z udziałem takich gwiazd polskiego humoru jak: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2 i Igora Kwiatkowskiego. Impreza odbędzie się 20 października o godz. 17.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Świętokrzyskiej 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim. A my mamy dla Widzów Telewizji Starachowice jedno podwójne zaproszenie do wygrania w naszym konkursie. Zapraszamy do udziału!

Wyślijcie do nas e-maila na adres [email protected] W treści podajcie odpowiedź na pytanie: Z jakim kabaretem występował w przeszłości Igor Kwiatkowski oraz: swoje imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania wraz z ulicą oraz numer kontaktowy. W tytule wiadomości wpiszcie: „KONKURS KABARETY”. Na Wasze odpowiedzi czekamy w piątek 6 września w godzinach od 19.00 do 22.00. Wejściówki zdobędzie osoba, która napisze do nas jako 8 z kolei. Liczy się tylko pierwsze zgłoszenie każdej osoby. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie (sms-em). Powodzenia!

 

Dobry wieczór – tak wita  publiczność kabaret K2 a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski  bawiąc publikę przez ponad 2 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór. Podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru  przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów , którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel - rozbawić Was do łez! Kabaretowy Dobry Wieczór to więcej niż kabareton - To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było. Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy Dobry Wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.

Ceny biletów: od 60 do 100 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w:

- Sekretariat MOSIR ul. Świętokrzyska 11,

- Sekretariat Pływalnia Rawszczyzna ul. Mickiewicza 32,

- Biuro Podróży Voyager w Galerii Ostrowiec ul. Mickiewicza 30

oraz na stronach internetowych:

www.kabaretowebilety.pl, www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Dla grup powyżej 10 osób zniżki.

artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe