Tymczasowy areszt i zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków

  • 10.09.2019, 08:31
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Tymczasowy areszt i zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków
Starachowiccy kryminalni zatrzymali w ubiegły piątek 30-letniego mieszkańca Starachowic, podejrzanego o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wczoraj Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie za to przestępstwo może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek policjanci z Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy zatrzymali 30-letniego mieszkańca Starachowic. Funkcjonariusze podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli i zabezpieczyli ponad 230 gramów środka odurzającego w postaci amfetaminy. Wczoraj Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających.

 

30-latkowi za to przestępstwo może grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe