Poseł Krzysztof Lipiec o przedwyborczej nienawiści w internecie

  • 11.09.2019, 13:10
  • Iwona Bryła
2019-09-11posel.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dość nieoczekiwanie wyglądała końcówka ostatniej konferencji prasowej posła PiS Krzysztofa Lipca. Parlamentarzysta zwrócił się do tych internautów, którzy jego zdaniem stosują hejt w związku ze zbliżającymi się wyborami do Sejmu i Senatu. Zaapelował o powstrzymanie się od ataków personalnych i zastąpienie ich sporem na argumenty. Ostrzegł też przed konsekwencjami prawnymi wynikającymi z niszczenia materiałów wyborczych.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Lipiec prosi, ale i ostrzega tzw. hejterów. Parlamentarzysta, na koniec zwołanej w swoim starachowickim biurze konferencji prasowej, poinformował, że w związku z coraz bliższym terminem wyborów do Sejmu i Senatu, zaobserwował nasilenie kłamliwych i uwłaczających godności człowieka komentarzy w internecie. Kandydujący po raz kolejny na posła polityk zaapelował o zaprzestanie eskalacji nienawiści w sieci.

 

Zapowiedział, że internetowe ataki na niego czy jego bliskich będzie zgłaszał organom prawnym i że regularnie raz na tydzień będzie z hejterami polemizował.

 

Poseł skierował też przestrogę pod adresem osób utrudniających prowadzenie kampanii wyborczej przez PiS.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe