„CARUSO KIEROWNICY-PUCHAR JESIENI” JUŻ 22 WRZEŚNIA!

  • 17.09.2019, 07:00
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
„CARUSO KIEROWNICY-PUCHAR JESIENI” JUŻ 22 WRZEŚNIA!
Automobilklub Kielecki - Oddział w Starachowicach ma przyjemność zaprosić wszystkich kierowców do udziału w wyjątkowym konkursie „CARUSO KIEROWNICY- PUCHAR JESIENI”. Rywalizacja będzie polegała na dwukrotnym przejechaniu przez zawodnika wyznaczonej przez organizatora trasy, z talerzem Stewarta zamontowanym na masce samochodu. Zwycięzcą zostanie zawodnik, który wykonana zadanie konkursowe najszybciej. Jazdy odbywają się samochodem udostępnionym przez organizatora.

Wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności płynnej jazdy samochodem zapraszamy w niedzielę, 22 września, na plac targowy kolo MC DONALDA (wjazd od strony ul. Targowej) w godzinach 9:00 – 13:00.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest ukończenie 18 lat oraz posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B, a także uiszczenie opłaty wpisowej w wysokości 10 zł, która zostanie przekazana na realizację celów statutowych Automobilklubu, w tym doszkalanie kierowców.

Rejestracja uczestników oraz regulamin dostępne będą w dniu imprezy w Punkcie Obsługi Konkursu.

Zapraszamy!

 

Ramowy harmonogram konkursu:

9:00 – 10:00 rejestracja uczestników w Punkcie Obsługi Konkursu

10:00 – rozpoczęcie Konkursu – pierwszy przejazd

13:00 – zakończenie Konkursu – ogłoszenie wyników i wręczenie pamiątkowych pucharów

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe