CARUSO KIEROWNICY 2019-Puchar Jesieni

  • 27.09.2019, 10:38
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
CARUSO KIEROWNICY 2019-Puchar Jesieni
22 września 2019 r. na Targowicy Miejskiej w Starachowicach odbyła się impreza p.n. „CARUSO KIEROWNICY 2019-Puchar Jesieni” –organizowana przez Automobilklub Kielecki Oddział Starachowice, w ramach doskonalenia bezpiecznej i płynnej jazdy autem. W konkursie jazdy sprawnościowej z „talerzem” Jackie Stewarta na masce samochodu uczestniczyła grupa kierowców ze Starachowic.

Zawodnicy mieli okazję rozgrywać zawody na samochodzie Fiat 500XL udostępnionym do jazd konkursowych przez Salon Samochodowy Polskiego Związku Motorowego z Kielc. Konkurs składał się z trzech przejazdów trasy , z których dwa lepsze wyniki uwzględniano do klasyfikacji końcowej konkursu.. Zespół organizacyjno - sędziowski stanowili sędziowie sportowi PZM z Kielc oraz Starachowic kierowany przez dyrektora imprezy Andrzeja Chmiela

 

Pierwsze 3 lokaty zajęli : I miejsce Marcin Kaniewski-Starachowice , II miejsce Dominik Jabłczyński-Starachowice, III miejsce Kamil Jantos ze Starachowic. Czołową trójkę zawodników uhonorowano pamiątkowymi pucharami wręczonymi przez dyrektora imprezy Andrzeja Chmiela.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe