ZSZ nr 2 znów górą

  • 27.09.2019, 10:40
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
ZSZ nr 2 znów górą
Uczeń klasy 2 INT. Hubert Celuch zajął drugie miejsce w powiatowym konkursie pod nazwą „Od 100 lat wszędzie dla wszystkich” (kategoria – prezentacja multimedialna) - pod opieką nauczyciela Elżbiety Winiarskiej.

Konkurs ten został zorganizowany przez Oddział Rejonowy PCK i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Starachowicach. Jego celem było spopularyzowanie wśród dzieci i młodzieży zagadnień związanych z Polskim Czerwonym Krzyżem, jego humanitarną misją, i promowaniem zdrowego trybu życia.

 

Hubert Celuch przygotował prezentację multimedialną, którą dodatkowo wzbogacił własnymi elementami graficznymi, hasłami, rysunkami, zdjęciami, oraz dźwiękiem.

 

25 września br. w Sali Olimpia przy Urzędzie Miejskim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród. Prezentacja tak spodobała się jurorom, że została ona przedstawiona wszystkim obecnym na spotkaniu. Na wręczeniu nagród był obecny prezydent miasta Marek Materek, który jednocześnie był jednym ze sponsorów nagród. Obecny był także zarząd PCK, oraz dyrekcja Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Starachowicach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe