Jerzy Materek o konieczności modernizacji kolei w naszym mieście i regionie

  • 27.09.2019, 13:25
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2019-09-27materek_j.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jerzy Materek, niezależny kandydat na posła z listy Koalicji Obywatelskiej pochyla się nad tematem modernizacji połączeń kolejowych w Starachowicach i regionie świętokrzyskim.

Wskazuje przy tym głównie na linię nr 8 biegnącą przez Skarżysko - Kamienną oraz nr 25, która przecina także nasze miasto. Na cały wywiad zapraszamy już o 17.30.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolejarz
Kolejarz 07.10.2019, 14:10
Panie materek zbuduj Pan wiadukt w Starachowicach zachodnich kolej Pan zostaw w spokoju
Stokrotka
Stokrotka 30.09.2019, 11:20
Ja też pochylam się nad tematem modernizacji połączeń kolejowych w naszym mieście. Sporo korzystam z kolei. To rząd wprowadził modernizację naszych kolei, a pan Materek robi sobie tylko "zdjęcie na ich tle". Wstyd panie Materek.Co Pan zrobił dla miasta? Jest Pan tylko ojcem prezydenta i korzysta z tego.
Ciekawski
Ciekawski 27.09.2019, 14:54
Może wreszcie Pan Jerzy Materek pochwali się swoim wykształceniem oraz C.V. Proszę aby przedstawił swoje miejsca pracy oraz stanowiska na których pracował podczas swojej kariery zawodowej. Niech opowie o swoich prowadzonych działalnościach gospodarczych, o odniesionych sukcesach. Niestety nic nie mogę znaleźć na ten temat w internecie. Jestem ciekaw wykształcenia Pana Jerzego oraz jego zawodowego życiorysu.

Pozostałe