Sierż. szt. Tomasz Adamus jednym z najlepszych kickbokserów w mundurach

  • 01.10.2019, 10:39
  • Iwona Bryła
2019-10-01policja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach sierż. szt. Tomasz Adamus pokazał sportową klasę na VII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W rozegranych w Chotowie koło Dębicy zmaganiach zdobył tytuł najlepszego zawodnika formuły kick - light seniorów w wadze do 69 kg.

W VII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu wzięło udział ponad 200 reprezentantów tych formacji. Sierżant szt. Tomasz Adamus ze Starachowic był na tych zawodach jedynym przedstawicielem policji z województwa świętokrzyskiego.

 

Funkcjonariusz startował w formule kick-light seniorów w kategorii wagowej do 69 kg. Z sukcesem rozegrał trzy pojedynki wygrywając wszystkie przed czasem. W półfinale, podobnie jak i we wcześniejszej walce, zmierzył się z reprezentantem Wojska Polskiego. Natomiast w rundzie finałowej pokonał kolegę po fachu - policjanta z Poznania.

 

Jak podkreśla nasz triumfator tegoroczna edycja zawodów stała na bardzo wysokim poziomie, goszcząc aktualnych i byłych reprezentantów Polski oraz mistrzostw świata w tej dyscyplinie.

 

Zwycięstwo sierżanta Tomasza Adamusa na tak prestiżowej imprezie świadczy o znakomitej formie starachowickiego policjanta. Tym bardziej, że nie był to jedyny sukces, który tam odniósł. W mistrzostwach w Chotowie startował pięć razy przywożąc w sumie 8 medali: 2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomasz
Tomasz 01.10.2019, 15:14
Ciężkie treningi,wytwałość zaowocowała. 👍

Pozostałe