Przedszkolaki z „Niezapominajki” znów pomogą schronisku dla zwierząt

  • 23.10.2019, 11:58
  • Iwona Bryła
2019-10-23pm10.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 „Niezapominajka” po raz kolejny robią dobry uczynek. Będą zbierać dary dla schroniska dla zwierząt w Rudniku. Rozpropagowały też tę akcję w swoich miejscach zamieszkania.

Przedszkolaki z „Niezapominajki” tak, jak w ubiegłym roku, znów wspomogą schronisko dla bezdomnych zwierząt w Rudniku w gminie Brody. Maluchy, zainspirowane przez nauczycielki: Alicję Życińską i Beatę Cichoń, zbierają karmę, a także takie akcesoria jak: koce, miski, czy smycze. Umieściły też informację o akcji w kilku punktach swojego osiedla, licząc na odzew ze strony dorosłych. Ponadto przedszkole nawiązało współpracę z lekarzem weterynarii Agnieszką Dańko - Maciąg i gościło przedstawicielkę schroniska wraz z mieszkającą tam suczką Mikusią. Do swojej dobroczynnej akcji „Niezapominajka” nawiązała też w bieżącej działalności edukacyjnej. Dzieci przygotowały teatrzyk oparty o tekst Lucyny Krzemienieckiej pod tytułem „Kłopoty Burka z podwórka”.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe