Dragon przygotowuje się do grudniowych mistrzostw w Starachowicach

  • 29.10.2019, 14:08
  • Iwona Bryła
2019-10-30dragon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przed Klubem Dragon Starachowice czas przygotowań do Mistrzostw Polski w Kickboxingu, organizowanych na początku grudnia w naszym mieście. Już wiadomo, że impreza będzie miała też akcent międzynarodowy. Pojawi się ekipa z Ukrainy, zaproszono także reprezentantów Turcji.

Dobrym sprawdzianem formy dla zawodników Klubu Sportowego Dragon Starachowice przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Kickboxingu, są występy na imprezach o randze zawodowej. Przykładem jest tu choćby gala w Piasecznie, gdzie z sukcesem zaprezentował się Adrian Gunia odnosząc zwycięstwo nad Marcinem Kalińskim, wicemistrzem Polski w K-1.

 

Po przerwie spowodowanej kontuzjami do Dragona wraca Dawid Kasperski, który w najbliższym czasie będzie reprezentował swój klub, a także Polskę w USA.

 

Aktualnie najważniejszym wydarzeniem dla starachowickich „Smoków” są organizowane przez klub w drugi weekend grudnia Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formułach Oriental Rules i Kick Light. Impreza, która odbędzie się w miejskiej hali sportowej przy alei św. Jana Pawła II, będzie miała jednak zasięg przekraczający granice naszego kraju. Pojawi się ekipa z Ukrainy i najprawdopodobniej z Turcji.

 

Na grudniowej gali gospodarzy będzie reprezentował m.in. Adrian Gunia, który stoczy zawodowy pojedynek z Ukraińcem, zdobywcą tytułu wicemistrza świata.

 

Po mistrzostwach w Starachowicach Adrian chce wykonać ważny krok w swojej karierze. Zamierza wyjechać na kilkumiesięczny trening do Tajlandii.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe