Starostwo czeka na zgłoszenia firm do nagrody gospodarczej

  • 01.11.2019, 09:09
  • Iwona Bryła
2019-10-31zelaznypierscien.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starostwo powiatowe chce uhonorować wyróżniające się firmy naszego regionu nagrodą „Żelazny Pierścień”. Będzie ona przyznana w czterech kategoriach: przedsiębiorstwa mikro, małe, średnie i duże. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do 22 listopada.

Władze powiatu starachowickiego wracają do idei uhonorowania firm, zasłużonych dla rozwoju naszego regionu Nagrodą Gospodarczą Starosty Starachowickiego „Żelazny Pierścień”. Pierwsi laureaci zostali bowiem nagrodzeni w 2016 roku.

 

Nagroda „Żelaznego Pierścienia” to statuetka stanowiąca odwzorowanie starożytnego sygnetu odnalezionego przez archeologów na terenie dzisiejszych Starachowic.

 

Nagroda zostanie wręczona w czterech kategoriach określających wielkość przedsiębiorstw w zależności od liczby zatrudnionych pracowników. Przyszłych laureatów będą zgłaszać przedstawiciele samorządu powiatowego, ale mogą to także zrobić środowiska biznesowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 listopada.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe