Drzewko za makulaturę

  • 05.11.2019, 14:11
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2019-11-05drzewko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W najbliższy piątek 8 listopada br. Referat Gospodarki Komunalnej, Dróg i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Starachowicach wspólnie z Nadleśnictwem Starachowice i Nadleśnictwem Marcule zaprasza mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w piątej edycji akcji promującej zbieranie surowców wtórnych pn. „Drzewko za makulaturę”.

Akcja skierowana jest do mieszkańców Starachowic i placówek oświatowych z terenu naszego miasta. W zamian za dostarczoną makulaturę (min. 2 kg) uczestnicy akcji otrzymają sadzonki drzew gatunków rodzimych, takich jak sosna, buk, lipa, dąb szypułkowy. Osoby zainteresowane udziałem w akcji zapraszamy w dniu 08.11.2019 r. na ogrodzony plac parkingowy za Urzędem Miejskim w godzinach 10:00-15:00 lub do wyczerpania sadzonek.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe