Prezydent dziękował wojewodzie i posłance

  • 05.11.2019, 15:10
  • Iwona Bryła
2019-11-05mm.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Agata Wojtyszek, kończąca swoje urzędowanie na stanowisku wojewody świętokrzyskiego w związku z wygranymi wyborami do Sejmu i Maria Zuba posłanka mijającej kadencji, były gośćmi prezydenta Starachowic Marka Materka. Obie strony dziękowały sobie za dobrą współpracę.

Ostatnia konferencja prasowa prezydenta Marka Materka z udziałem wojewody Agaty Wojtyszek i posłanki Marii Zuby upłynęła pod znakiem kurtuazyjnych podziękowań. Szef miasta podkreślał, że zawsze mógł liczyć na wsparcie obu pań.

 

Wojewoda i posłanka rewanżowały się prezydentowi pochwałami jego sposobu sprawowania urzędu.

 

Materialnym wyrazem wdzięczności były upominki w postaci plansz z powiększonymi zdjęciami dokumentującymi inwestycje, które powstały także dzięki zaangażowaniu wojewody i posłanki.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 17.11.2019, 15:07
Agacie Wojtyszek bliżej do KO niż do PiS, choć twierdzi,że jest z PiS.

Pozostałe