Jaką posłanką chce być Agata Wojtyszek?

  • 06.11.2019, 10:34
  • Iwona Bryła
2019-11-06wojtyszek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Agata Wojtyszek już niebawem złoży ślubowanie jako nowa posłanka Prawa i Sprawiedliwości ze Starachowic. Jej biuro w naszym mieście ma być otwarte na wszelkie problemy mieszkańców, a ona sama myśli o pracy w sejmowych komisjach związanych ze sprawami pomocy społecznej, obronności lub administracji.

Agata Wojtyszek na pewno otworzy swoje biuro poselskie w rodzinnych Starachowicach, choć nie chce jeszcze zdradzać adresu. Dokładna lokalizacja ma być znana po 12 listopada, czyli pierwszym posiedzeniu Sejmu w nowej kadencji.

 

Jako posłanka była wojewoda chciałaby pracować w takich sejmowych komisjach, które są zgodne z jej wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 17.11.2019, 15:04
Będą 2 biura z PiS w Starachowicach? Chyba na zasadzie rywalizacji, jak to miało miejsce w czasie kampanii wyborczej.
Agata Wojtyszek udaje, że jest z PiS, bo jako wojewoda wystawiona przez K.Lipca, z PiS na tę funkcję, załatwiła sobie poparcie byłej premier B. Szydło.

Pozostałe