Grzegorz Kaleta nowym dyrektorem szpitala w Starachowicach

  • 08.11.2019, 09:28
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2019-11-12_szpital.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Komisja konkursowa dokonała wyboru dyrektora Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Został nim 43- letni kielczanin Grzegorz Kaleta, zatrudniony ostatnio jako dyrektor ośrodka zdrowia w Piekoszowie. Był jednym z pięciu kandydatów na to stanowisko.

Na dzisiejszej konferencji prasowej władze powiatu starachowickiego przedstawiły wyniki konkursu na dyrektora szpitala. O rezultatach rozmów z pięcioma kandydatami poinformował przewodniczący komisji, członek powiatowego zarządu Robert Sowula. Zdaniem tego gremium osobą, która najlepiej pokieruje naszą lecznicą jest 43 – letni Grzegorz Kaleta z Kielc, dotychczasowy dyrektor ośrodka zdrowia w Piekoszowie w powiecie kieleckim, a wcześniej m.in. pełniący obowiązki dyrektora szpitala w Opatowie.

 

Starosta Piotr Babicki przedstawił sylwetkę nowego dyrektora Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach.

 

Grzegorz Kaleta chce zacząć pracę od rozmowy z personelem na temat oceny kondycji szpitala.

 

Nowy dyrektor rozpocznie pracę 12 listopada. Zawarto z nim umowę na 6 lat.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe