Na listopadową nostalgię u nas darmowe bilety do kina Helios

  • 08.11.2019, 11:28
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Na listopadową nostalgię u nas darmowe bilety do kina Helios
Telewizja Starachowice zaprasza do udziału w konkursie, który współorganizujemy z Kinem Helios. Do wygrania są cztery podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans. Aby je zdobyć wystarczy wziąć udział w prostym konkursie.

Należy wysłać e- maila na adres [email protected]. W treści podajcie odpowiedź na pytanie: kogo Arnold Schwarzenegger gra w filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie”, który ma swoją premierę w starachowickim kinie Helios oraz: swoje imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania wraz z ulicą oraz numer kontaktowy. W tytule wiadomości wpiszcie: „KONKURS HELIOS”. Na Wasze odpowiedzi czekamy w piątek 8 listopada w godzinach od 19.00 do 22.00. Wejściówki zdobędą osoby, które napiszą do nas jako 4, 7, 11 i 13 z kolei. Liczy się tylko pierwsze zgłoszenie każdej osoby. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie (sms-em). Powodzenia!

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe