Dawna szkoła społeczna sprzedana, na gimnazjum brak chętnych

  • 18.11.2019, 15:38
  • Iwona Bryła
2019-11-18przetarg.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za około 2 mln zł miasto sprzedało dawną siedzibę szkoły społecznej przy ulicy Wojska Polskiego. Kupiła ją firma BIN-DOM z Warszawy. Natomiast na przetarg dotyczący dawnego Gimnazjum nr 1 przy ul. Kieleckiej nie zgłosił się nikt.

Około 2 mln zł zasili budżet miasta z tytułu sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości przy ulicy Wojska Polskiego zabudowanej byłą siedzibą szkół społecznych: podstawówki i gimnazjum.

 

Nieruchomość kupiła firma BIN-DOM z Warszawy, która, jak czytamy w jej wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego, zajmuje się „realizacją projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków”. Nie powiódł się natomiast przetarg dotyczący sprzedaży dawnego Gimnazjum nr 1 przy ulicy Kieleckiej. Nikt nie był zainteresowany nieruchomością, której cena wywoławcza została ustalona na 5 mln 700 tys. zł.

 

Jak mówi prezydent Marek Materek w tym i przyszłym roku gmina liczy na zbycie kilkunastu nieruchomości.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe