Integracyjna zabawa andrzejkowa

  • 26.11.2019, 14:41
  • Iwona Bryła
2019-11-27andrzejki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na tradycyjnych Andrzejkach bawili się w Hotelu Europa członkowie Stowarzyszenia „Niepełnosprawni Plus Starachowice”. Na spotkanie zaproszono około 200 osób.

Tradycyjna zabawa andrzejkowa Stowarzyszenia „Niepełnosprawni Plus Starachowice” kierowanego przez Alicję Czarnecką, była okazją do miłego spotkania towarzyskiego w gronie własnym i życzliwych osób. Wśród gości znaleźli się: przedstawiciele władz powiatu i miasta, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Starachowicach. Podziękowania za zaproszenie i życzenia udanej zabawy przekazali: prezydent Starachowic Marek Materek i starosta Piotr Babicki.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe