Rzecznik Konsumentów  w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2

  • 28.11.2019, 08:00
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Rzecznik Konsumentów  w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2
Do bardzo dobrej tradycji należy  edukacja konsumencka  uczniów Technikum Nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w wykonaniu Powiatowego Rzecznika Konsumentów  w Starachowicach.  Od wielu lat  uczestniczy w zajęciach z podstaw przedsiębiorczości  na zaproszenie  Grażyny Małeckiej,  dyrektora i nauczyciela tego przedmiotu ekonomicznego.

Każde zajęcia  powinny  kierować ucznia  do praktycznych przykładów z życia.  Pani Anna Kłusek   posiada dużą wiedzę i doświadczenie  z zakresu praw i obowiązków konsumentów  i z  dużą  skuteczność  oraz pasją dzieli się tym z uczniami.

Uczestniczyła  w spotkaniu  z uczniami  klas I i II   Technikum Nr 2 w zawodzie technik logistyk i technik pojazdów samochodowych i technik mechanik.

Pani Anna Kłusek zwróciła się do młodzieży  z apelem o wyczulenie  osób starszych – dziadków, rodziców, aby z rozwagą   podchodziły do  różnych ofert telefonicznych czy na  pokazy oferujące  towary  i na fakt, że trzeba  zawsze przed  podpisaniem  umowy  kupna – sprzedaży zapoznać się dokładnie z  jej treścią.

Takie lekcje z udziałem specjalistów praktyków w branży, w tym przypadku z zakresu wiedzy konsumenckiej, pokazują młodzieży  sens  nauki, jej powiązanie z naszym  codziennym życiem.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe