Dzień Pracownika Socjalnego

  • 02.12.2019, 09:54
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Dzień Pracownika Socjalnego
W piątek świętowano Dzień Pracownika Socjalnego. Uroczystość odbyła się w Hotelu Europa. Zastępca Prezydenta Miasta ds. Społecznych Aneta Nasternak na ręce Pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Jolanty Grudnickiej złożyła życzenia wszystkim pracownikom. Podziękowała za ogromne zaangażowanie, wrażliwość i uśmiech oraz za odpowiedzialność za podejmowane decyzje i los konkretnego człowieka.

Zastępca Prezydenta Miasta Aneta Nasternak życzyła również wszystkim pomyślności, by każdy dzień trudnej i odpowiedzialnej pracy z podopiecznymi przynosił poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był źródłem dalszej motywacji. Na uroczystości obecny był również Grzegorz Małkus Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Starachowicach.

 

img 7021

 

Dzień Pracownika Socjalnego

 

Dzień Pracownika Socjalnego

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe