Świąteczne spotkanie koła niewidomych w Starachowicach

  • 05.12.2019, 14:59
  • Iwona Bryła
2019-12-06niewidomi_wigilia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Spotkanie przy wigilijnym stole to coroczna tradycja starachowickiego koła Polskiego Związku Niewidomych. W miłej atmosferze nadchodzącego Bożego Narodzenia działacze organizacji oraz ich goście złożyli sobie życzenia, wysłuchali kolęd i świątecznych piosenek i połamali się opłatkiem.

Przy świątecznie zastawionych stołach zasiedli m.in. Mirosław Szymczyk, prezes Okręgu Świętokrzyskiego i członek Zarządu Głównego Polskiego Związku Niewidomych, przewodniczący komisji rewizyjnej świętokrzyskich struktur związku Marek Simla, członek zarządu powiatu starachowickiego Jerzy Materek oraz kierownicy instytucji świadczących pomoc społeczną. Składanie życzeń rozpoczęła prezes koła Izabela Wałęga, a potem w jej ślady poszli goście.

 

Uczestnicy spotkania wysłuchali programu artystycznego w wykonaniu podopiecznych Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Starachowicach.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obserwator
Obserwator 05.12.2019, 18:16
Szkoda, że nie wspomniano o tych którzy przygotowali piękne dekoracje, smaczne potrawy, obsługiwali gości i porządkowali salę po zakończonej uroczystości tzn.o gospodarzach dzięki, którym wszyscy spędzili miło czas - o uczniach i nauczycielach z ZSZ nr 1.

Pozostałe